RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2016
Każdy rodzic staje w końcu w sytuacji, kiedy dziecko trzeba na ten cholerny plac zabaw zabrać. Więc ładuje do wózka grabki, łopatki, wiaderka, piłeczki i jeszcze te małe, plastikowe Minionki, które mama wsadzi do nowo wybudowanego tunelu. Wodę do picia, banana i herbatniki. I idzie.
piątek, 12 sierpnia 2016
Lubicie kolorować? Ja tak! To mnie odpręża, pozwala uspokoić się i wyrównać oddech. Kolorowanie - poprzez ćwiczenie skupienia i uważności - to pewna przyjemna forma medytacji. Dla mnichów tybetańskich taką przyjemną lekcją jest układanie mandali, dla nas, ludzi Zachodu - ich kolorowanie. Czasem jednak mandale można zastąpić czymś innym, równie ciekawym.
"Koniec warty" to ostatni tom trylogii Mistrza Stephena Kinga. Nie liczcie na obiektywność. Jestem wręcz psychofanką amerykańskiego mistrza grozy, więc nie znajdziecie w tej recenzji złego słowa na temat najnowszej powieści pisarza :)
środa, 10 sierpnia 2016
Panią Puzyńską śledzę na Facebooku. Po pierwsze, dlatego, że kryminały kocham. Po drugie, z wielką przyjemnością śledzę rozwój polskiego kryminału. Po trzecie: kobiety w Polsce robią w literaturze rewolucję. Najpierw świetna Katarzyna Bonda, teraz inna Kaśka. Po czwarte: siadam do pisania mojej nowej książki (choć ja bardziej w stronę Kinga, niż Lackberg) i zwyczajnie uważam, że fakt, iż polskie kobiety piszą obecnie lepiej, niż mężczyźni, to dla mnie najlepszy motywator i inspiracja. Śledzę panią Puzyńską także dlatego, że to normalna babka, jak Ty, czy ja. Moja rówieśnica. Jest - tak samo, jak i ja - książkoholiczką. Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, za to z talentem na miarę światową. Kiedy więc na rynku ukazał się "Łaskun", oczywiste było, że poproszę ukochaną księgarnię Tania Książka o swój egzemplarz do recenzji!
O autorze
Zakładki:
Https://www.facebook.com/CoachingSzkolenia?ref=hl
Http://wcr.edu.pl/
Ulubione