RSS
sobota, 16 lipca 2016
To, że Facebook jest światem idealnym - Matrixem, w którym każdy z nas chciałby żyć, uderzyło mnie dopiero, gdy zostałam rodzicem. Nie lubimy smutasów, prawda? Nie podoba nam się, gdy ktoś pisze przykre rzeczy. Owszem, sama od takich ludzi uciekam, w myśl new age'owskiej filozofii, że zła energia przyciąga jeszcze więcej złej energii. Uciekam, jeśli widzę, że dana osoba pisze jedynie negatywne posty. Świat jest zły. Przemoc, głód, wojna, terroryzm, polityka, korupcja, bieda. Uciekam od takich. Ostatnio jednak coraz częściej uciekać zaczynam od tych super perfekcyjnie idealnych i pięknych oszustów.
poniedziałek, 11 lipca 2016
Co jakiś czas, ku mojej dumie, jestem pytana przez rozmaitych znajomych o to, co warto przeczytać aktualnie. W okresie wakacyjnym pytania pojawiają się częściej. Super, bo pogoda sprzyja lekturze na trawce, czy plaży. Aby ułatwić sobie zadanie i za każdym razem nie kopiować tej samej wiadomości, zrobię dla Was wpis. Co Wy na to?
wtorek, 05 lipca 2016
Kryminały to coś, co kocham. W wakacje sprawdzają się równie świetnie, co ponurymi wieczorami listopadowymi, wiecie? Koc, zimna lemoniada, trochę cienia pod drzewem... I oto wkraczamy w przygodę. Ja z panem Hewsonem udałam się do Amsterdamu. I przyznam, że przewodnik, autor znany, ale przeze mnie dopiero poznawany powolutku, nie zawiódł mnie ani przez moment.
O autorze
Zakładki:
Https://www.facebook.com/CoachingSzkolenia?ref=hl
Http://wcr.edu.pl/
Ulubione