RSS
poniedziałek, 25 listopada 2013
Z okazji świąt mam dla Was pewien atrakcyjny prezent.
Dziś chcę się z Tobą podzielić krótką historią o człowieku, który zapragnął postawić dom.
Hej, hej, a może ho, ho, ho, jak mawia uroczy dziadek z białą brodą, wymachując bożonarodzeniowym dzwonkiem :)
piątek, 22 listopada 2013
Kochani! Wiem, że wielu z Was interesuje się zdrowym trybem życia. Sporty, diety. Wiem też, że wielu z Was często brakuje podstawowej wiedzy - sugerując się forami, magazynami, dobieracie sobie diety "na własną rękę". Często to nie kończy się dobrze. Dlatego to wydarzenie jest dla Was! Bezpłatne warsztaty połączone z gotowaniem na żywo i loterią z nagrodami. "Ursynów w zdrowej równowadze" to fantastyczna inicjatywa ze szczytnym celem - skierowana do każdego z Was. Ja z pewnością wezmę udział. Wam także polecam!
Mam kilku swoich faworytów, którzy ośmielili się w tym kraju pełnym wciąż smutnego pesymizmu, mylonego z realizmem, powiedzieć: Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie! Metoda na życie polegająca na aktywizacji pozytywnego myślenia, popartego dużą pracą nad sobą i swoim światem, wciąż ma w naszym kraju więcej przeciwników, niż fanów. Na całym świecie ludzie wierzący w siebie i własne możliwości pojawiają się, jak grzyby po deszczu. Tymczasem w Polsce...
czwartek, 14 listopada 2013
Życie z nogą uwięzioną w gipsie bywa bardzo trudne. Wielu rzeczy nie możesz zrobić sam. Jeśli w dodatku masz absolutny zakaz obciążania nogi i stawania na niej, gdyż może dojść do przemieszczenia kości, robi się nieprzyjemnie. Szczególnie dla kogoś, kto zwykł wstawać rano i zaczynać dzień aktywnie, zanim obudzi się ukochana osoba, śpiąca obok. I dla kogoś, kto lubi działać, wymyślać nowe rzeczy i wcielać je w życie.
piątek, 01 listopada 2013
26.10.2013 - to był wyjątkowy dzień. Na zaplanowane przeze mnie warsztaty rozwojowe, które odbyły się w Centrum Językowym Together dotarło 11 pań (na 13 zadeklarowanych) - zatem frekwencja była prawie 100%! Dla mnie to ogromny sukces. Nie dość, że sobota, dla wielu jeden z niewielu dni wolnych, to jeszcze pogoda piękna - w sam raz na rower, spacer, wycieczkę z rodziną, a nie na siedzenie przez kilka godzin w zamkniętej sali. Jadąc rano do Centrum JT, zastanawiałam się, czy piękna polska jesień to naprawdę konkurencja do pokonania. I bałam się, jak cholera. Tyle przygotowań, emocji im towarzyszących. Czy w ogóle ktoś dziś dotrze?
O autorze
Zakładki:
Https://www.facebook.com/CoachingSzkolenia?ref=hl
Http://wcr.edu.pl/
Ulubione