RSS
poniedziałek, 18 lutego 2013
Michael J. Losier od lat 90-tych ubiegłego wieku szkoli tysiące słuchaczy z zakresu NLP. Jest także członkiem Centrum Szkoleniowego Prawa Przyciągania. Gości w wielu programach, zaś jego wiedza i doświadczenie stanowią kanwę wielu materiałów książkowych i prasowych. O samym zjawisku Prawa Przyciągania pisałam już, recenzując literaturę Esther i Jerry’ego Hicksów, wydaną nakładem Studia Astropsychologii. Jednak tak naprawdę dopiero Losier mnie przekonał do wielu kwestii. Dlaczego? O ile wiedza państwa Hicks to wspaniałe kompendium teoretyczne, o tyle dla coacha, na co dzień pracującego z ludźmi, których dotykają różne bolączki, ważne jest przede wszystkim warsztatowe podejście do tematu.
Kiedy znajomy z pracy zobaczył okładkę książki i pośpiesznie zerknął na tytuł, skomentował pod nosem – „Kolejny romans”. Tak by się mogło zdawać tym, którzy ograniczą się jedynie do pobieżnego zapoznania się ze streszczeniem na obwolucie. Jednak dla osób, które zdecydują się na lekturę, powieść niemieckiej przewodniczki i pasjonatki koni, staje się olbrzymią niespodzianką.
poniedziałek, 04 lutego 2013
Tę powieść pochłania się szybko, zaś przyjemność z czytania znajdą w niej zarówno wielbiciele kryminałów klasycznych, jak i wielbiciele historii i Paryża. Autor, oprócz przepięknie przedstawionej plejady różnorodnych postaci, zapełnił karty książki soczystymi opisami Paryża – praw rządzących miastem, schematów życia poszczególnych warstw społecznych.
O autorze
Zakładki:
Https://www.facebook.com/CoachingSzkolenia?ref=hl
Http://wcr.edu.pl/
Ulubione