RSS
piątek, 29 stycznia 2016
Czekałam na tę powieść, jak na szpilkach. Literatura postapokaliptyczna to mój konik, podobnie z resztą, jak i filmy. "Metro 2035" to zwieńczenie trylogii, jaką Glukhovsky wydał w 2005 roku. Minęło zatem 10 lat.
poniedziałek, 25 stycznia 2016
Lubię zaczynać nowy rok od dobrej książki. "Dziewczynę z pociągu" chciałam przeczytać już dawno, od kiedy na billboardzie zobaczyłam napis, że poleca ją sam King. Kiedy wreszcie paczka z książkami przyszła od mojej ukochanej księgarni "Tania Książka"...
środa, 20 stycznia 2016

Przede wszystkim zacznę od tego, że jesteście świetne/świetni. Polski to trudny język. Znam ludzi, którzy mieszkają w Warszawie po 10-15 lat i w ogóle nie mówią po polsku. Na co dzień przebywają we własnym gronie i używają języka ojczystego, boją się podjąć naukę. Więc gratuluję Ci - skoro czytasz ten wpis, to znaczy, że chcesz się uczyć, że już się uczysz. TO WSPANIAŁE, A TY JESTEŚ ODWAŻNYM CZŁOWIEKIEM, SKORO CHCESZ UCZYĆ SIĘ TYCH WSZYSTKICH "SZ", "CZ", "DŹ", "Ń" :)

poniedziałek, 11 stycznia 2016
Dosłownie dzień przed Wigilią dostałam miły prezent od Wydawnictwa Kobiecego. Jest to przepięknie wydany poradnik, przeznaczony dla każdej z nas. Nie znam bowiem kobiety, która nie chciałaby wyglądać dobrze, niezależnie od wieku, wagi, czy koloru włosów.
Zrobiła nam się w ostatnim czasie moda na powieści erotyczne. Pan Grey wszedł na salony i otworzył wrota odwagi pisarkom, które lubią świntuszyć. Trylogia "Uwikłani", jaka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, urzecze serca kobiet, które lubią sobie pomarzyć o miłości fizycznej, ubranej w zawiłe historie.
Każdego dnia stykam się z tym, że ktoś tkwi w miejscu, bo czegoś mu brakuje. Moja koleżanka nie wychodzi z domu na spotkania towarzyskie, bo jest gruba. Inna tkwi w relacji z mężczyzną, który ją krzywdzi, bo uważa, że nie znajdzie sobie innego ze względu na wiek. Kolega od ośmiu lat pracuje w miejscu, którego nienawidzi. Nie zmienia pracy, gdyż brakuje mu ukończonych studiów. Jednocześnie twierdzi, że nie ma na naukę czasu. Takie przykłady mogłabym mnożyć! I przyznam, że bardzo działają mi na nerwy.
O autorze
Zakładki:
Https://www.facebook.com/CoachingSzkolenia?ref=hl
Http://wcr.edu.pl/
Ulubione