Menu

COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI

Agata Sosnowska, pisarka, szkoleniowiec, polonistka, studentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Prywatnie domatorka, zakochana w swojej rodzinie, wielbicielka książek i fanatyczka seriali. Uczy polskiego, pracuje nad thrillerem, pija kraftowe piwa, cuduje z daniami wegetariańskimi i robi wszystko, by życie jej i jej bliskich było pełne uśmiechu. Tu znajdziesz Agatowe rady, co czytać, co obejrzeć, ale i sporo refleksji nad życiem, gdzieś między jedną recenzją, a drugą. Zapraszam. Rozgość się u mnie.

:) Jesienna wyprzedaż w Taniej Książce :) Książki po 10 zł, 15 zł i 20 zł!

dobrycoach

Halo, halo! Tania Książka rozpieszcza nas na jesień. Wiecie, za ile kupicie książki w promocji, która trwa do jutra? Za dychę, za piętnaście i za dwadzieścia złotych? Jak zapewne się domyślacie, odpaliłam już moją rakietę motywacji książkoholika, zamawiając wszystko, co się da, bo w końcu gdzie kupię perełki za takie grosze?

Patrzcie, co znalazłam!

- biografię Mary McGrory, która za relację z afery Watergate, jako pierwsza kobieta w historii, zdobyła nagrodę Pulitzer Prize for Commentary;

- "Ostatnią arię Mozarta", czyli łotrzykowską powieść w najlepszym stylu i zabawną historię najzacniejszego kompozytora wszechczasów;

- "Mieć mniej" Tishy Morris, niezbędnik każdego chomika i gadżeciarza;

- "Kalosze pełne kijanek", świetny poradnik dla mądrego rodzica.

Bardzo polecam Wam wziąć głęboki oddech, zaparzyć ulubioną kawę i zrobić sobie malutką przerwę w pracy, czyniąc ten poniedziałek znośniejszym. Kupujcie, bo warto. Oczywiście, na stronie jeszcze więcej propozycji. Ja chwalę się tym, co sama wybrałam :)

TK_KSIAZKI101520_promo

© COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci