Menu

COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI

Agata Sosnowska, pisarka, szkoleniowiec, polonistka, studentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Prywatnie domatorka, zakochana w swojej rodzinie, wielbicielka książek i fanatyczka seriali. Uczy polskiego, pracuje nad thrillerem, pija kraftowe piwa, cuduje z daniami wegetariańskimi i robi wszystko, by życie jej i jej bliskich było pełne uśmiechu. Tu znajdziesz Agatowe rady, co czytać, co obejrzeć, ale i sporo refleksji nad życiem, gdzieś między jedną recenzją, a drugą. Zapraszam. Rozgość się u mnie.

WRZESIEŃ ZA PASEM, CZYLI KOMPLETOWANIE WYPRAWKI SZKOLNEJ

dobrycoach

Wrzesień za pasem. Jak znam życie spora część z Was jeszcze nie zaczęła kompletować wyprawek szkolnych dla dzieci, prawda? Wiem, że za chwilę zacznie się gorączkowe poszukiwanie wszystkiego, co dziecko powinno mieć w szkole. Może więc, aby zaoszczędzić sobie nerwów, warto zrezygnować z biegania po galeriach i w tym roku zdecydować się na zakup wyprawki przez Internet? A czas przeznaczony na galerie i kolejki poświęcić na lody lub wyprawę do kina? I zdrowsi będziecie i portfel na tym skorzysta. Tania Książka przygotowała dla Was bowiem mega fajną ofertę na wyprawkę i na podręczniki. Znajdzie wszystko - piórniki, worki na kapcie, długopisy, książki, zeszyty. A cena naprawdę dużo bardziej korzystna, niż w ofercie popularnych dyskontów.

Moja Pola idzie za te dwa tygodnie do przedszkola. Wczoraj odebrałyśmy paczkę z prezentami od Taniej Książki. Znalazło się w niej wszystko, czego trzylatka potrzebuje do szczęścia, a zatem różowofioletowy worek na kapcie z Myszką Minnie, do tego także fioletowy bidon z uśmiechniętą myszą, 12 dwukolorowych kredek starej, sprawdzonej firmy ASTRA, zestaw 12 plakatówek w bajecznym opakowaniu, wielki blok rysunkowy, gumka z wbudowaną temperówką i pojemniczkiem na obierki oraz fioletowy, znikający klej w sztyfcie. Wprawdzie okazało się, że moja trzylatka aż tak rozbudowanej wyprawki do przedszkola nie będzie potrzebować, ale za to ile zabawy ma w domu! Od wczoraj podłoga w moim salonie jest wielką, kolorową manufakturą, w której wycina się, klei i maluje. 

Zobaczcie sami, jak pięknie to wygląda! I spieszcie się ze skorzystaniem z oferty

Odbieramy paczkę :)

12Większa od małej, ale niesie z radochą :)

22

Zestaw dla mojej córki :)

3241

Patrzcie, jaka kolorowa paka!

52

Fajny mamy worek na buty?

62

Pola zachwycona, ogląda paczkę!

7

Uwielbiam firmę ASTRA. Moje pierwsze plakatówki miały to logo :) Kupowane we wczesnych latach 90 tych :) Dziś plakatówki są bardziej wypasione, ale w kredkach ASTRA pozostaje bezkonkurencyjna!

8

Klej w użyciu :)

9

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Małgosia] *.dynamic.gprs.plus.pl

    Takie prezenty dla dzieciaczków są najlepsze :) Dają masę radości i przy tym uczą. Widać, że córeczka zachwycona :)

© COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci