Menu

COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI

Agata Sosnowska, pisarka, szkoleniowiec, polonistka, studentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Prywatnie domatorka, zakochana w swojej rodzinie, wielbicielka książek i fanatyczka seriali. Uczy polskiego, pracuje nad thrillerem, pija kraftowe piwa, cuduje z daniami wegetariańskimi i robi wszystko, by życie jej i jej bliskich było pełne uśmiechu. Tu znajdziesz Agatowe rady, co czytać, co obejrzeć, ale i sporo refleksji nad życiem, gdzieś między jedną recenzją, a drugą. Zapraszam. Rozgość się u mnie.

3 za 33, czyli Wielka Akcja Urodzinowa Taniej Książki!

dobrycoach

Od 20.04 Księgarnia Tania Książka świętuje swoje 12 urodzinki. Impreza niebywała, bo potrwa aż do… 22 maja.  W związku z tym Księgarnia przygotowała dla nas mnóstwo niespodzianek. Warto śledzić na bieżąco profile TK na Facebooku, na Instagramie i na YouTubie.

Dlaczego piszę o tym dzisiaj? Bo właśnie dziś – 9 maja, rusza wielka akcja promocyjna, która pozwoli dokonać książkowych zakupów w super cenie! Promocja 3 za 33 zł to szansa dla Ciebie na wyposażenie domowej biblioteczki w 3 książki w cenie 11 zł za sztukę. Bibliofile, sami wiecie, że „w zwykłych okolicznościach” jest to niemal niemożliwe – wszyscy znamy ceny rynkowe książek. Akcja potrwa do 15 maja do godziny 23.59. Co ważne – nie musicie ograniczać się jedynie do 3 książek. Możecie kupić ich więcej, a cena nadal będzie promocyjna. Uwaga! Cena książek zmieni się, gdy wylądują one w Waszych koszykach. Do dyspozycji macie ponad 600 tytułów z listy.

Warto też odwiedzić Targi Książki w Warszawie, gdzie odbędzie się uroczyste zakończenie świętowania urodzin Księgarni i gdzie każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać z wielu atrakcji. A przecież, jak dobrze wiecie, Tania Książka, to nie tylko cudowna literatura, ale i mnóstwo fantastycznych gadżetów – zakładek, kubków, wlepek i koszulek. Wiem, co mówię, bo gromadzę je, jak bibliochomik J

Ruszcie klawiaturą i czerpcie z obfitości urodzinowych. Zakupy książkowe są lepsze, niż tort urodzinowy, a przecież każdy z nas dba o formę na lato, prawda? Na zdrowie!

TK_3Z33_18_300x600

© COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci