Menu

COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI

Agata Sosnowska, pisarka, szkoleniowiec, polonistka, studentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Prywatnie domatorka, zakochana w swojej rodzinie, wielbicielka książek i fanatyczka seriali. Uczy polskiego, pracuje nad thrillerem, pija kraftowe piwa, cuduje z daniami wegetariańskimi i robi wszystko, by życie jej i jej bliskich było pełne uśmiechu. Tu znajdziesz Agatowe rady, co czytać, co obejrzeć, ale i sporo refleksji nad życiem, gdzieś między jedną recenzją, a drugą. Zapraszam. Rozgość się u mnie.

Brak książek w organizmie? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!

dobrycoach

Do Pogotowia Czytelniczego trafia pacjent w ciężkim stanie. Typowy kablówkowiec – mówi doktor do stojących obok pielęgniarek. Kiwają głowami ze zrozumieniem. Objawy zawsze są te same. Przedawkowanie telewizji kończy się zawrotami głowy, gorączką. Pacjenci, zapytani o objawy, mówią, że nie są w stanie myśleć. Że czują, jak ich mózg wypełnia plastelina. – Niedobór książek – komentuje doktor i wypisuje receptę. – Jaka tematyka pana interesuje? – pyta. Pacjent robi duże oczy i zaczyna się jąkać – Jak to jaka? – pyta. – No, co pan zwykle ogląda w telewizji? – pyta zniecierpliwiony lekarz. – Kryminały, komedie, filmy dokumentalne, wiadomości? Pacjent uśmiecha się. – Lubię się trochę bać na filmie. I filmy o zwierzętach też lubię – odpowiada. – Dobrze… - mówi lekarz i woła pielęgniarki.

Dwie dziewczyny ze znaczkami Pogotowia Czytelniczego wpiętymi w kieszonkę na piersiach zjawiają się niemal od razu. – W czym pomóc, doktorze? – pyta jedna z nich. – Literatura grozy, przyroda i książki o zwierzętach – mówi lekarz. Siostry szybko wymieniają tytuły, a lekarz notuje. – Dobra, tu ma pan receptę. Do zrealizowania w ramach KsiążkoTerapii tylko w Księgarni Tania Książka. Trzy razy dziennie po dwadzieścia stron do 13 marca. Jak się leki skończą przed trzynastym, wejść na stronę i domówić. I potem już profilaktycznie, newslettler, śledzić, zamawiać. Bo inaczej pan się wykończy! Trzynastego na kontrolę zapraszam – lekarz daje receptę.

Przy ciężkich chorobach tylko kuracja szokowa ma sens! Gorączkę kablówkowca da się zwalczyć jedynie książkami. KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca. Pogotowie Czytelnicze też ogarnęła gorączka – cenowa! Wszystkim chorym lekarze udostępnili 30 000 książek tańszych nawet o 40%! Czujesz, że coś Cię łamie? Czujesz, że jest Ci słabo? Na widok pilota do telewizora łapią Cię drgawki? Nie czekaj! Skorzystaj z pomocy Pogotowia Czytelniczego już dzisiaj!

To jednak nie wszystko!!!! Możesz wziąć udział w wyjątkowym konkursie, dzięki któremu uzyskasz jeszcze więcej książek! Każdy pacjent, który weźmie udział w akcji ratunkowej Pogotowia Czytelniczego, ma szansę wygrać kod rabatowy! Co trzeba zrobić? Wystarczy kupować ;) Zgarnij 8% rabatu za zakupy podczas Pogotowia Czytelniczego! Przez cały czas trwania akcji "Pogotowie Czytelnicze" Księgarnia sumuje wartość wszystkich złożonych przez Ciebie zamówień. Jeżeli po zakończeniu akcji ich suma przekroczy próg 119 złotych, to otrzymasz 8% rabatu na kolejne zakupy! Prawda, że to proste? :)

9 marca - 13 marca - tylko w Księgarni Tania Książka!!!!

TK_POGOTOWIECZYT1_1250x470

 

© COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci