Menu

COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI

Agata Sosnowska, pisarka, szkoleniowiec, polonistka, studentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Prywatnie domatorka, zakochana w swojej rodzinie, wielbicielka książek i fanatyczka seriali. Uczy polskiego, pracuje nad thrillerem, pija kraftowe piwa, cuduje z daniami wegetariańskimi i robi wszystko, by życie jej i jej bliskich było pełne uśmiechu. Tu znajdziesz Agatowe rady, co czytać, co obejrzeć, ale i sporo refleksji nad życiem, gdzieś między jedną recenzją, a drugą. Zapraszam. Rozgość się u mnie.

HURRA, MATURRA! - podręczniki dla maturzystów w Taniej Książce

dobrycoach
Z tą maturą różnie bywa. Za dziesięć lat nie będziecie już nic pamiętać z dzisiejszego lęku. Wiem, że pewna część z Was szykuje się na letnie poprawki. Po pierwsze: tak się zdarza, życie, nie ma co tu rozpaczać. Wielu moich znakomitych kolegów, którzy dziś mają własne firmy, są nauczycielami, lekarzami, dziennikarzami, pisało poprawki. Owszem, wakacje trochę może i pod pręgierzem psychicznym, ale potraktujcie to, jako sprawdzian dla własnej siły psychicznej. A po drugie: może po prostu zabrakło Was dobrego zaplecza merytorycznego?

Słuchajcie, na szczęście skończyły się czasy, gdy trzeba było wydawać miliony na korepetytorów rodem z "Rodziny Adamsów". Dziś możecie sami opanować luki kompetencyjne, sięgając po odpowiednie repetytoria. Tu polecam Wam oczywiście najtańszą i najbogatszą ofertę na rynku. Jako nauczyciel przejrzałam dokładnie. Solidna porcja literatury fachowej - repetytoria i kompedia wiedzy z każdego przedmiotu. 

Jest seria ABC Maturzysty - od geografii po wszystkie maturalne języki. Są podręczniki z analizą dzieł literackich, czyli coś dla ścisłych umysłów. Jest coś, co mnie absolutnie urzekło, czyli kolorowa anatomia człowieka - coś dla zdających egzamin z biologii. W zakładce "Teraz matura" (klikając w logo poniżej, przeniesiesz się na stronę!) znajdziesz kilkaset tytułów podręczników z różnych dziedzin. No i jaka cena! Przyznam, że sama zamierzam zaopatrzyć się w repetytoria dla osób uczących się rosyjskiego. I skorzystać z maturalnych cen.

To propozycja także dla osób, które dopiero po wakacjach trafią do ostatniej klasy szkoły średniej. Myślę, że kupując podręczniki pomocnicze już teraz, sporo kasy zaoszczędzicie (a nie zapominajcie, że Waszych rodziców czeka przecież wcale nie taka tania Studniówka). Od września ceny w księgarniach przecież pójdą sporo w górę - więc korzystajcie!

TANIA KSIĄŻKA ZAPRASZA! 


© COACHA ZAPISKI, CZYLI WARSZTATY Z CODZIENNOŚCI
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci